Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Știți ceva despre decretul pentru ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Știți ceva despre decretul pentru pedepsele fără ...

Buna ziua! Știți ceva despre decretul pentru pedepsele fără violente care se da anul acesta, la mandatele de pana in 6 ani?
Se tot aude de mulți ani...
Dar, nimic concret.