Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua daca avem o casa+teren si in Cartea Funciara ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua daca avem o casa+teren si in Cartea Funciara 6/8 este ...

Buna ziua
daca avem o casa+teren si in Cartea Funciara 6/8 este a noastra si 2/8 pe doua persoane necunoscute (decedate) cum putem sa vindem imobilul?
nimeni nu vrea un imobil unde mai sunt 2 persoane necunoscute. ce putem sa facem cu cota de 2/8?
Trebuie sa găsiți moștenitorii persoanelor decedate si sa își dezbata succesiunile.