Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... DACA NU SUNT MULTUMITA DE DECIZIA ATAT A JUDECATORILOR ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

DACA NU SUNT MULTUMITA DE DECIZIA ATAT A JUDECATORILOR DE LA ...

DACA NU SUNT MULTUMITA DE DECIZIA ATAT A JUDECATORILOR DE LA INSTANTA DE FOND CAT NICI DE DECIZIA JUDECATORILOR DE LA INSTANTA DE APEL UNDE A FOST DATA DEFINITIVA,UNDE MA POT ADRESA MAI DEPARTE PENTRU A SE RELUA REJUDECAREA DOSARULUI SI VERIFICAREA CU ATENTIE A CAUZEI ?ESTE VB DE UN DIVORT UNDE ESTE SI UN MINOR DIAGNOSTIAC CU ADHD

MULTUMESC
Nu mai aveti practic nici o cale de atac spete precum a dvs se judeca.in fond si apel.Intr.-o cale extraordinara de atac sansele sunt infime...
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Cauzele care ii privesc pe minori pot fi repuse in discutie daca se schimba situatia de fapt, daca apar elemente noi fata de cele avute in vedere de instante in dosarul initial, daca sunt necesare noi dispozitii in beneficiul minorului.

Contactati un avocat care sa analizeze hotararile deja pronuntate si oportunitatea unei noi actiuni. Faptul ca va nemultumesc deciziile anterioare nu este suficient.