Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Este legal sa se sisteze plata pensiei pe card când ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Este legal sa se sisteze plata pensiei pe card când contractul ...

Este legal sa se sisteze plata pensiei pe card când contractul de mandatar expiră? După 18 luni,mandatarul nu mă mai poate reprezenta,asta nu înseamnă că mi se anulează dreptul de a-mi primi pensia. Mulțumesc.
Este situatie speciala
Nu vi s-a anulat dreptul de a primi pensia ,ci nu mai sunt intrunite conditiile contractuale vis-a-vis de mandatarul dv
Rezolvati probblema cu mandatarul dv ,,informati autoritatea in drept de noul mandatar si veti fi repus in dreptul de a vi se vira pensia pe card