Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua, Un model de contract preluat de pe ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua, Un model de contract preluat de pe internet și semnat ...

Bună ziua,

Un model de contract preluat de pe internet și semnat are validitate?
Bună ziua!
Da. Este valabil, atât timp cânt nu este vorba de un contract de cumpărare imobil.
Cu stimă.