Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Este cineva in Olanda care a reusit sa nu renunte la ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Este cineva in Olanda care a reusit sa nu renunte la cetatenia ...

Este cineva in Olanda care a reusit sa nu renunte la cetatenia Romana dupa ce a primit cea Olandeza..? Sugestii...
Eu nu am renuntat la cetatenia romana fiind prea sarac pentru a suporta costurile procedurii, care erau mai mari decat venitul meu pe doua luni. Dar acest lucru trebuie mentionat inainte de a semna "Ma angajez sa renunt la toate cetateniile anterioare".

Detalii pe [ link extern ]