Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Am avut un accident si City Insurance nu plateste, ca ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Am avut un accident si City Insurance nu plateste, ca nu mai ...

Am avut un accident si City Insurance nu plateste, ca nu mai exista. Pot sa cer bani de la ala care a facut accidentul?
chemati in garantie Fondul de Garantare al Statului ce a preluat sarcinile de despagubire ale CITY
Ala nu a platit de 7 luni si nu raspunde.

Pascal19 a scris:

chemati in garantie Fondul de Garantare al Statului ce a preluat sarcinile de despagubire ale CITY

Fondul de Garantare a spus ca plateste dar nu mai raspunde si nu a platit nimic. Ce pot sa fac?