Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, sunt intr-o executare silita pornita de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, sunt intr-o executare silita pornita de catre un recuperator ...

Buna ziua, sunt intr-o executare silita pornita de catre un recuperator de creante. In momentul de fata avand mai multe popriri pe salariu, unitatea opreste jumatate din venit catre executorii judecatoresti. Am primit recent o instiintare asupra vanzarii imobilului venita din partea unui executor. Mentionez ca jumatate din suma debitului restant este achita pana in prezent, dar problema este actul emis de catre executor nu sunt eu parte ca nr de dosar. Respectiv este trecut nr. altui dosar. Rog indrumare!
Sa meargă avocatul la dosarul de executare.