Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Într un proces penal apelul este respins ca nefondat, ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Într un proces penal apelul este respins ca nefondat, ce se ...

Într un proces penal apelul este respins ca nefondat, ce se poate face în continuare mulțumesc frumos
Hotărârea este definitiva.
Exista căile extraordinare de atac, dar acestea se pot exercita pentru motive strict și limitativ prevazute de lege.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat