Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua Aseara ma prins politia cu lemne din padure ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua Aseara ma prins politia cu lemne din padure si ca urmare ...

Buna ziua
Aseara ma prins politia cu lemne din padure si ca urmare mia confiscat motocultorul si drujba. Cum pot sa le recuperez? Precizes faptul ca motocultorul este luat in rate si Inca mai am de platit
Banuiesc ca lemnele au fost luate ilegal,de aici si confiscarea bunurilor.In mod normal,politistii trebuia sa va informeze cum le puteti recupera.Sau sa ii fi intrebat dvs.Parerea mea
Lasati-le acolo unde sunt ca stau bine :)

Paulpoli a scris:

Buna ziua
Aseara ma prins politia cu lemne din padure si ca urmare mia confiscat motocultorul si drujba. Lemnele leam luat cu acordul padurarului pt ca am muncit pt ele. Cum pot sa le recuperez? Precizes faptul ca motocultorul este luat in rate si Inca mai am de platit