Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Salut,am media la purtare 8,75 scăzut pe motiv de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Salut,am media la purtare 8,75 scăzut pe motiv de absente si ...

Salut,am media la purtare 8,75 scăzut pe motiv de absente si as vrea sa ma înscriu la concursul pentru poliție. Cum as putea rezolva ținând cont ca minimul este 9?
Ce sa mai faceti acum? Mediile sunt incheiate.