Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Unde se poate face contestație, daca nu doresc ca ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Unde se poate face contestație, daca nu doresc ca presupusul ...

Unde se poate face contestație, daca nu doresc ca presupusul tata al copilului meu a facut declarație notariala cum ca este tatăl, dar nu este tatăl biologic și nu vrea sa accepte acest lucru pretinzând ca este tatăl băiatului?
Sorina Neacsu, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Numai in instanta
Daca este tatăl degeaba.
Daca nu este...va poate da și el în judecată...

Daca nu este veți castiga...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

SOS1000 a scris:

Nu mai deschideti alte topicuri cu aceeasi intrebare la care vi s-a raspuns deja . Daca nu sunteti multumita de raspunsuri mergeti la un avocat si platiti o consultatie .

Nu este aceeași discuție, am întrebat doar unde se depune contestație, am avocat, dar doresc și alta părere.
Am avocat stati linistit, ma interesa și o alta opinie,am trecut printr un proces cu acest om, dar nu intelege ca nu este el tatăl.
Oricum mulțumesc ptr răspuns.

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Daca este tatăl degeaba.
Daca nu este...va poate da și el în judecată...

Daca nu este veți castiga...

Multumesc.