Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... As dori sa vorbesc cu un avocat despre o declarație ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

As dori sa vorbesc cu un avocat despre o declarație pe propria ...

As dori sa vorbesc cu un avocat despre o declarație pe propria răspundere că nu conduc pe perioada de timp in Romania și că am nevoie pentru in altă țară.
Buna seara domnule Gagea,

Am rugamintea sa dezvoltati subiectul.

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Daca vi s-a suspendat dreptul de a conduce, nu vi-l căpătați in baza unei declarații ca sa conduceti in alta tara.