Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Urmeaza imi dau demisia. As vrea sa stiu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Urmeaza imi dau demisia. As vrea sa stiu daca imi ...

Buna ziua, Urmeaza imi dau demisia. As vrea sa stiu daca imi pot lua concediu in perioada de preaviz si ziua aceea de la autorecenzare. Multumesc.
Bună ziua,

Se pot lua zilele libere in preaviz: concediu de odihnă sau alte zile de recuperat.