Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună.Cum pot afla ce fel de acte are cineva pe un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună.Cum pot afla ce fel de acte are cineva pe un teren? Menționez ...

Bună.Cum pot afla ce fel de acte are cineva pe un teren? Menționez ca terenul nu apare in cartea funciara.Multumesc
Incercati la primarie.
Din păcate am încercat dar nu vor sa zică.

Cabinet individual de avocat „Petrescu C.” a scris:

Incercati la primarie.

V-au dat raspunsul in scris?

atacati in instanta raspunsul dat.
Manuela Rășină, administrator
Dvs ce calitate aveți fata de persoana respectiva?
În calitate de vecin.Am construit o casa iar lângă era timp de 5 ani era căsuța cu o camera părăsită de mult fără uși,geamuri.
De 2 luni au apărut niște indivizi(6 adulți și cam 7 copiii)de etnie romă ei susțin ca sunt proprietari.La primarie nu am primit nici un răspuns mai mult mau luat la întrebări ca ce treaba am eu.
Nu as avea nici o treaba dacă din cartierul liniștit care era a devenit un loc în care nu poți sta din cauza petrecerilor și galagiei etc.
Mulțumesc

raluk0207 a scris:

Dvs ce calitate aveți fata de persoana respectiva?