Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună.Cum pot afla ce fel de acte are cineva pe un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună.Cum pot afla ce fel de acte are cineva pe un teren? Menționez ...

Bună.Cum pot afla ce fel de acte are cineva pe un teren? Menționez ca terenul nu apare in cartea funciara.Multumesc
putem vorbi in privat?

am nevoie de mai multe detalii.
Exista cazuri in care puteti solicita relatii de primarie, iar primaria este obligata sa vi le puna la dispozitie.
Trebuie doar sa dovediti care este interesul dvs.
Una dintre cauze poate fi incalcarea dreptului de proprietate.
Manuela Rășină, administrator
Bună.V am trimis mesaj în privat.Multumesc

Manuela Rășină, administrator
Nu stiu in ce univers paralel galagia incalca dreptul de proprietate...
In plus, cu ce anume va ajuta?
Daca sunt chiriasi, de exemplu si nu proprietari, nu o sa mai fie galagie sau..?
raluk0207, utilizator