avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 196 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog sa mi spuneti daca in locul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog sa mi spuneti daca in locul tichetelor de calatorie ...

Buna ziua!
Va rog sa mi spuneti daca in locul tichetelor de calatorie ptr.pensionari pot primi tichete de masa?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: CHKa , utilizator 19:44, 14 Iulie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu , nu exista legislatie care sa prevada o asemenea posibilitate .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se acorda tichete de masa pentru prima luna de angajare? maxx_maxxx2004 maxx_maxxx2004 Buna seara, Din data de 30 martie am inceput sa lucrez intr-o noua firma. Ieri, 2 mai, cand a venit momentul distribuirii catre angajati a tichetelor de ... (vezi toată discuția)
Masa oferita de angajator Danut-a Danut-a Buna ziua, lucrez la o SC care oferă bonuri valorice preferential ( eu nu beneficiez având si o vechime de 4 ani in cadrul SC , aceste bv.au devenit moneda ... (vezi toată discuția)
Tichete de masa laszlobotar laszlobotar Sunt pensionar de invaliditate gradul III, Sunt angajat la o firma cu norma de 4 ore. Intrebarea este de cate tichete de masa pot beneficia pentru o luna cu 20 ... (vezi toată discuția)