Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog sa mi spuneti daca in locul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog sa mi spuneti daca in locul tichetelor de calatorie ...

Buna ziua!
Va rog sa mi spuneti daca in locul tichetelor de calatorie ptr.pensionari pot primi tichete de masa?
Multumesc
Nu , nu exista legislatie care sa prevada o asemenea posibilitate .