Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua. Va rog din suflet ajutați mă. Vineri pe ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua. Va rog din suflet ajutați mă. Vineri pe 15.07.2022 ...

Buna ziua. Va rog din suflet ajutați mă. Vineri pe 15.07.2022 am ridicat o somație pe numele fiicei mele mai mici (4ani) mentionez ca are 4 ani neîmpliniți, de la ANAF precum ea are datorii la stat de 16.000 ron. Poate sa primeasca un copil asa scrisori. Si daca de facut contestația cum unde si in primul rand gratis daca poate sa ma ajute cineva , sunt mama casnica cu 4 copii. Cum e posibil!
Mergeți mai întâi la ANAF și solicitati lămuriri de acolo. Depuneti si la inspectorul fiscal o sesizare și poate se rezolva asa. Tot gratis este, nu va costa nimic. Doar ca pierdeți propriul dvs timp.
Avocat Neagu Elena, Avocat
Mulțumim.

Avocat Neagu Elena a scris:

Mergeți mai întâi la ANAF și solicitati lămuriri de acolo. Depuneti si la inspectorul fiscal o sesizare și poate se rezolva asa. Tot gratis este, nu va costa nimic. Doar ca pierdeți propriul dvs timp.