Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua. Există vreun temei legal ca adeverința ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua. Există vreun temei legal ca adeverința de angajat ...

Bună ziua. Există vreun temei legal ca adeverința de angajat a unei mame ce se află în ccc, așadar cu contractul de munca suspendat, sa nu fie luată în considerare la punctajul de departajare a dosarului pentru înscrierea copilului mai mare la grădiniță? Mulțumesc
Nu exista temei legal.