Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Blocarea posturilor la buget de la 1 Iulie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Blocarea posturilor la buget de la 1 Iulie 2022 implica ...

Buna ziua!
Blocarea posturilor la buget de la 1 Iulie 2022 implica și înghețarea promovării a personalului in trepte profesionale?
Multumesc!

Nu
maddo25 a scris:

Buna ziua!
Blocarea posturilor la buget de la 1 Iulie 2022 implica și înghețarea promovării a personalului in trepte profesionale?
Multumesc!

Ma puteți ajuta cu un cadru legal, va rog? Sau prin ce argumente combat refuzul de înscriere al dosarului?

adin67 a scris:

Nu
maddo25 a scris:

Buna ziua!
Blocarea posturilor la buget de la 1 Iulie 2022 implica și înghețarea promovării a personalului in trepte profesionale?
Multumesc!

Nici nu este nevoie de text de lege. ..acționează principiul conform căruia este permis tot ce nu este interzis.
Multumesc pentru răspuns!

Cornel Vasile a scris:

Nici nu este nevoie de text de lege. ..acționează principiul conform căruia este permis tot ce nu este interzis.