Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ,pot sa lucrez in cadrul unui srl pe postul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ,pot sa lucrez in cadrul unui srl pe postul de sofer ...

Buna ziua ,pot sa lucrez in cadrul unui srl pe postul de sofer taxi fara contract de munca,mentionez ca sant administratorul srl-ului.
adrian ioan, utilizator
Puteti lucra, cu condiția ca în actul de numire ca administrator sa aveti mentionata și această atribuție.