Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara, am depus cererea de divort din acord si la ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara, am depus cererea de divort din acord si la primul ...

Buna seara, am depus cererea de divort din acord si la primul termen as vrea sa modific din culpa exclusiva a sotului
(dupa ce a primit citatia, a trebuit sa imi fac ordin de protectie
), Se poate la primul termen modifica din acord in culpa exclusiva? Daca reusesc sa dovedesc cupla exclusiva pot solicita despagubiri avand in vedere starea mea de sanatate si faptul ca avem 27 de ani de casatorie? Multumesc!

~ Conținut șters la cerere ~