Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , in cazul in care un salariat incadrat la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , in cazul in care un salariat incadrat la salariul ...

Buna ziua ,
in cazul in care un salariat incadrat la salariul minim pe economie ,este in luna august in concediul fara plata 10 zile ,ce contribuii ii se aplica , la orele efectiv lucrate sau la salariul minim pe economie,multumesc.
la orele efectiv lucrate.