avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... În acea zi am intrat cu mașina într-un gard, fără ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

În acea zi am intrat cu mașina într-un gard, fără alte daune! ...

În acea zi am intrat cu mașina într-un gard, fără alte daune! Doresc un răspuns deoarece nu am intenționat nicio clipă să mă sustrag consecințelor, vreau doar să știu clarificată situația și să suport urmările faptei mele!
Vă mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Vetul , utilizator 06:09, 3 August 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar penal alcool la volan - clasare, recuperare permis stefyka stefyka Buna ziua, in sfarsit a venit hartia de la procuratura cu clasare dosarului, au trecut 11 luni de cand a ramas fara permis. A fost ca hartia la ... (vezi toată discuția)
Accident rutier fara victime - parasirea locului accidentului hajnyci hajnyci Buna ziua, In cazul unui accident rutier fara victime (doar pagube materiale) daca o parte a parasit locul accidentului (fara anuntarea politiei sau ... (vezi toată discuția)
Impozit masina Liviu8989 Liviu8989 Buna ziua, sunt nou pe forum, tin sa va multumesc pentru sfaturile acordate pe acest forum, mi-au fost de ajutor in multe cazuri. Va expun urmatoarea problema, ... (vezi toată discuția)