Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... În acea zi am intrat cu mașina într-un gard, fără ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

În acea zi am intrat cu mașina într-un gard, fără alte daune! ...

În acea zi am intrat cu mașina într-un gard, fără alte daune! Doresc un răspuns deoarece nu am intenționat nicio clipă să mă sustrag consecințelor, vreau doar să știu clarificată situația și să suport urmările faptei mele!
Vă mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~