Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bună ziua suntem o societate colectoare de deșeuri ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bună ziua suntem o societate colectoare de deșeuri fier vechi,avem ...

Bună ziua suntem o societate colectoare de deșeuri fier vechi,avem voie sa achiziționam de la ADP doar pe baza unei facturi fără un contract între noi?
~ Conținut șters la cerere ~