Forum Discuţii juridice Executare silită Domiciliul in Bucuresti dar cererea de executare ...
Discuție deschisă în Executare silită

Domiciliul in Bucuresti dar cererea de executare silita admisa de Judecatoria Alexandria

Am urmatoarea situatie: am fost informat de banca, ca am primit o poprire pe cont. Domiciliul meu este in Bucuresti dar cererea de executare silita a fost admisa de catre judecatoria Alexandria. Mentionez ca in urma cu mai mult de 20 ani am avut domiciliul in Alexandria. Este corect asa ceva?
Multumesc!
rectific: in urma cu mai mult de 10 ani, nu 20!
~ Conținut șters la cerere ~