Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 buna ziua. am deja cod caen 5610. Vreau sa deschid o ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

buna ziua. am deja cod caen 5610. Vreau sa deschid o gogoserie. ...

buna ziua. am deja cod caen 5610. Vreau sa deschid o gogoserie. Trebuie alt cod Caen?
Trebuie sa treceti in certificatul obtinut de la RC o noua activitate, cu alt cod CAEN. Pentru gogoserie este necesar aviz ISU, autorizatie sanitara, aviz de mediu, autorizatie de functionare de la primarie.