Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce se poate face în cazul în care chiar judecătorul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce se poate face în cazul în care chiar judecătorul face falsuri?

Ce se poate face în cazul în care chiar judecătorul pune înscrisuri (acte oficiale) false în dosar civil?
Mulțumesc anticipat. Cu stimă, Ciprian
ciprian_dragne, utilizator
Bună ziua,
Se poate solicita recuzarea judecătorului dacă există astfel de suspiciuni, care pot fi dovedite.

Vă recomand să angajați un avocat pentru asistența judiciară care se impune în astfel de cazuri.

O zi bună!