Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună seara. Îmi poate spune cineva ce prevede art. ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună seara. Îmi poate spune cineva ce prevede art. 28 alin.1 ...

Bună seara. Îmi poate spune cineva ce prevede art. 28 alin.1 lit o ( de la oaie) din HCL 371/2007 ??? Eu nu am găsit decât modificarea la litera m. Mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~