avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 402 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună seara. Îmi poate spune cineva ce prevede art. ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună seara. Îmi poate spune cineva ce prevede art. 28 alin.1 ...

Bună seara. Îmi poate spune cineva ce prevede art. 28 alin.1 lit o ( de la oaie) din HCL 371/2007 ??? Eu nu am găsit decât modificarea la litera m. Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: rangers0505 , utilizator 00:54, 13 August 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dura lex... ContSters184021 ContSters184021 Consiliul local Timisoara, printre altele, in HCL nr. 371/2007, art.21, lit.n) a decis ca politistul local (ex-comunitar) sa sanctioneze contraventional ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! azi am gasit in parbriz o foaie de la politia locala ... DariusL DariusL Buna ziua! Azi am gasit in parbriz o foaie de la politia locala cum ca am incalcat prevederile X, art. X, al, x litera X . Am cautat pe internet prevederea si ... (vezi toată discuția)
Art.28 al.(1) lit.m) din hcl timisoara nr. 371/2007 vivi23ro vivi23ro M ar interesa acest articol, nu l găsesc întreg plus modificarile. Art.28 al.(1) lit.m) din HCL Timisoara nr. 371/2007. Mulțumesc (vezi toată discuția)