Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme cu concubinul Apartament pe numele meu, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme cu concubinul Apartament pe numele meu, concubinul vrea ...

Probleme cu concubinul

Apartament pe numele meu, concubinul vrea sa fie sigur ca daca mor eu inainte, fiica mea nu-l da afara din casa. Ce ma sfatuiti sa fac? Care este cea mai sigura si ieftina cale de a rezolva legal aceasta problema?
Ziceam de uzufruct pe o camera și femeia are doar un copil Pica cu rezerva ...
Si 2, nu il tine in sah, il tine in casa.