Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ,daca mama mi a făcut acte mie pe casa și ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ,daca mama mi a făcut acte mie pe casa și pământul ...

Bună ziua ,daca mama mi a făcut acte mie pe casa și pământul de langa casa poate beneficia de ajutor prin legea consumatorului vulnerabil ?Menționez că are o pensie de 1124 lei ,locuiește la țară și nu mai are nimic înregistrat la primărie mobil și imobil.Multumesc!
Dacă îndeplinește și restul condițiilor poate beneficia.
Mulțumesc

Adrian ALBU a scris:

Dacă îndeplinește și restul condițiilor poate beneficia.