Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua ,am o firma de constructi în Germania, si ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua ,am o firma de constructi în Germania, si am luat ...

Buna ziua ,am o firma de constructi în Germania, si am luat teapa de la un asociat ce sa trecut în acte angajat în firma, are acces si la contu bancar, nu cunosc limba Germana, si ma jucat dupa bunu lui plac ,nu pot plați nici angajati nici darile la stat pentru ca iel sia însusit mare parte din bani si nu recunoaste
Competența este a autorităților din Germania, deoarece acolo s-a săvârșit fapta.