Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara, Este recunoscut permisul de conducere la o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara, Este recunoscut permisul de conducere la o persoana ...

Buna seara,
Este recunoscut permisul de conducere la o persoana in România care acum recent a dat examenul in Anglia si cat timp e valabil? Multumesc de răspuns.
Este valabil, fara limita de timp.