Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am o casa cumparata iar la parter am contract de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am o casa cumparata iar la parter am contract de comodat cu o ...

Am o casa cumparata iar la parter am contract de comodat cu o firma pentru sediu si punct de lucru, cu dreptul de a subanchiria, la randul lor. Ei pot oferi contract de comodat pentru una dintre camerele lor pentru sediu social pentru un alt srl? Multunes anticipat
~ Conținut șters la cerere ~