Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de prestari servicii after school
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de prestari servicii after school

Buna ziua
Ma poate ajuta cineva cu un model de contract prestari servicii after school?
Va multumesc
george-neagu, moderator
Buna seara,

Contractul este perfectat in baza acordului de vointa al ambelor parti semnatare, prin urmare, acesta trebuie conceput dupa ce este analizata optiunea fiecarei parti.