avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 304 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de prestari servicii after school
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de prestari servicii after school

Buna ziua
Ma poate ajuta cineva cu un model de contract prestari servicii after school?
Va multumesc
Ultima modificare: Vineri, 2 Septembrie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA" , Avocat 18:34, 5 Septembrie 2022
Buna seara,

Contractul este perfectat in baza acordului de vointa al ambelor parti semnatare, prin urmare, acesta trebuie conceput dupa ce este analizata optiunea fiecarei parti.


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Activitatea la o asociatie nonprofit lukserv lukserv Buna ziua, 1. Am o asociatie non-profit care se axeaza pe ajutorarea copiilor nevoiasi, cu dizabilitati si pe dezvoltarea educationala. In actele constitutive ... (vezi toată discuția)
Modificare anexa la contract prestari servicii vf2005 vf2005 Buna ziua! Am urmatoarea situatie: acum un an am încheiat un contract de prestari servicii in cadrul unui proiect POCU. Contractul prevede cadrul general si ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am un contract de furnizare mobila la comanda, cu ... Nvm15sept Nvm15sept Buna ziua, Am un contract de furnizare mobila la comanda, cu o firma. Termenul de livrare era 8 săptămâni din momentul platii avansului. Termenul fiind ... (vezi toată discuția)