Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Legitima apărare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Legitima apărare

Ce părere aveți de speța asta?
[ link extern ] /
Cum e posibil ca cineva să-ți bage mâna în gât și să fie violent față de tine, tu să-i dai una ..... și instanța consideră că nu e legitimă aparare???
usr22, utilizator
Asta se discuta confidential cu avocatul mai înainte de a avea loc audierea.