Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cat costa aproximativ intocmirea unui testament?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cat costa aproximativ intocmirea unui testament?

Întrebați un NOTAR. Diferă de la un notar la altul, și contează și valoarea bunurilor pentru care se face testament. Nu există un preț standard să vi-l spună cineva pe forum.
În jur de 200- 250 lei.
Valoarea bunurilor nu are importanta la întocmirea testamentului, ci la momentul dezbaterii succesiunii.