Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna .Mi sa incheiat contractul cu art 55 b adica cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna .Mi sa incheiat contractul cu art 55 b adica cu acordul ...

Buna .Mi sa incheiat contractul cu art 55 b adica cu acordul partilor.Numai ca mai jos scrie ca in perioada in care am lucrat am avut absente nemotivate si concediu fara plata.Eu nu am avut nici o absenta si nici concediu fara plata nu am avut.Ma gandesc ca cum dau adeverinta de vechime la viitorul meu de munca daca scrie asa minciuni in ea , ma gandesc ca ma poate afecta.Ce as putea face ?!
Ati verificat la angajator ?
Ce sa verific?Asa mi-a dat adeverinta , desi eu nu am lipsit deloc de la lucru!

Cornel Vasile a scris:

Ati verificat la angajator ?