Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... - daca este numit contabil sef interimar ? - ce ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

- daca este numit contabil sef interimar ? - ce drepturi si obligatii ...

- daca este numit contabil sef interimar ? - ce drepturi si obligatii sunt ?

Buna dimineata !
Contabilul sef a iesit la pensie de drept.
Institutia noastra publica a ramas fara contabil sef pana la ocuparea prin concurs a postului.
Pana atunci, directorul poate numi pe economist in functia de contabil sef interimar ?
Ce drepturi si obligatii sunt ?
Directorul va trebui sa ii dea salariu ca si la un contabil sef ?
Ce sfaturi /indrumari ne puteti da ?
Va avea aceleasi drepturi si obligatii ca si fostul contabil.
Vă mulțumim foarte mult pentru răspuns