avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 844 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... - daca este numit contabil sef interimar ? - ce ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

- daca este numit contabil sef interimar ? - ce drepturi si obligatii ...

- daca este numit contabil sef interimar ? - ce drepturi si obligatii sunt ?

Buna dimineata !
Contabilul sef a iesit la pensie de drept.
Institutia noastra publica a ramas fara contabil sef pana la ocuparea prin concurs a postului.
Pana atunci, directorul poate numi pe economist in functia de contabil sef interimar ?
Ce drepturi si obligatii sunt ?
Directorul va trebui sa ii dea salariu ca si la un contabil sef ?
Ce sfaturi /indrumari ne puteti da ?
Cel mai recent răspuns: oanaportar , utilizator 19:17, 12 Septembrie 2022
Va avea aceleasi drepturi si obligatii ca si fostul contabil.
Vă mulțumim foarte mult pentru răspuns

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

? ce salariu va lua salariatul - pe perioada de interimat ? + ... oanaportar oanaportar ? ce salariu va lua salariatul - pe perioada de interimat ? + va avea si acelasi spor ? Buna ziua ! Va rugam frumos sa ne indrumati cum trebuie procedat in ... (vezi toată discuția)
Destituire director interimar ramiha ramiha Buna ziua, Am si eu cateva intrebari si as fi recunoscatoare celor care stiu sa raspunda. 1. Care este procedura legala de demitere a unui director ... (vezi toată discuția)
Salarizare si sporuri gabrielanikola gabrielanikola Am o problema mai complexa, pe care va rog sa ma ajutati in a ma elucida 1,sunt angajata la o institutie publica, din anul 2001, unde am ocupat in anul 2008, ... (vezi toată discuția)