avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 623 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua. Am avut un accident rutier minor si am ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua. Am avut un accident rutier minor si am primit despagubirea ...

Buna ziua.
Am avut un accident rutier minor si am primit despagubirea de la asigurare, sunt obligata sa repar masina?
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 16:06, 15 Septembrie 2022
Desigur.Doar pentru asta v-au fost dati banii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident cu culpa comuna ana-maria.p ana-maria.p Buna ziua, in ziua de 10.05.2010 am fost implicata intr-un accident rutier in urma caruia am primit de la cel care mi-a lovit masina asigurarea lui in ... (vezi toată discuția)
Accident cu persoana fara carnet si masina fara rca beatrice_dita beatrice_dita am avut un accident de masina la o trecere de pietoni. eu am oprit la trecere pt ca traversa un pieton, dar masina din spate nu a putut opri pt ca avea viteza ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, aseara am fost parte a unui accident rutier. eu și ... Liviu28. Liviu28. Buna ziua, Aseara am fost parte a unui accident rutier. Eu și alte 2 mașini eram staționați la trecerea de pietoni iar alt șofer a intrat in spatele ... (vezi toată discuția)