Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua. Am avut un accident rutier minor si am ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua. Am avut un accident rutier minor si am primit despagubirea ...

Buna ziua.
Am avut un accident rutier minor si am primit despagubirea de la asigurare, sunt obligata sa repar masina?
Desigur.Doar pentru asta v-au fost dati banii.