Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua ! Am facut un credit pe o perioada de 60 de ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua ! Am facut un credit pe o perioada de 60 de luni, dar ...

Buna ziua ! Am facut un credit pe o perioada de 60 de luni, dar acum in luna a 6 a de la contractare l-am achitat. Pentru acest credit s-a facut si asigurare de viata, pot să solicit sa mi se acorde diferenta de la asigurare pe motiv ca am terminat de achitat creditul ? ,
Buna ziua!
Aveti aici informatiile dorite.
[ link extern ]