Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua Dacă solicit încetarea raporturilor de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua Dacă solicit încetarea raporturilor de munca cu ...

Bună ziua
Dacă solicit încetarea raporturilor de munca cu art.55 lit.B și angajatorul nu este deacord,ce se poate întâmpla dacă nu ma mai prezint la serviciu?
Mulțumesc
Veți putea fi cercetat disciplinar pentru absente nemotivate.