avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1021 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită ANAF Anaf mi a trimis instiintare de proprire la ...
Discuție deschisă în Executare silită

ANAF Anaf mi a trimis instiintare de proprire la firma. Am contestat ...

ANAF
Anaf mi a trimis instiintare de proprire la firma.
Am contestat o in justitie si am suspendat o.
Nu s a finalizat actiunea in justitie si anaf ul mi a trimis o alta instiintare de proprire si m a executat.

E legal?

Alte discuții în legătură

In noiembrie 2021 am primit amenda pentru masca in timpul restrictiilor ... Sabina12 Sabina12 In noiembrie 2021 am primit amenda pentru masca in timpul restrictiilor pe care am contestat-o ulterior si am castigat anularea contraventiei, insa intre timp ... (vezi toată discuția)
Bună seara! este legal ca un proces-verbal de contravenție ... minerva78 minerva78 Bună seara! Este legal ca un proces-verbal de contravenție să fie înaintat organelor fiscale, pentru impunere, in același timp acesta fiind contestat în ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! va rog sa-mi dați un răspuns ...am făcut contestatie ... Astancai Pusa Astancai Pusa Bună ziua! Va rog sa-mi dați un răspuns ...Am făcut contestatie la o proprire salariul și am depus în luna septembrie toate actele doveditoare la ... (vezi toată discuția)