Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Eliberare certificat fiscal
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Eliberare certificat fiscal

Buna seara! Daca am scos certificatul fiscal pentru o succesiune si nu reusesc sa ma incadrez in cele 30 de zile de valabilitate ale lui, se poate elibera un altul? Se plateste ceva pentru eliberarea unui certificat din nou? Mulțumesc
Scoateti altul si ca costa la fel ca prima daca ati platit ceva.
Mulțumesc. Voiam sa stiu mai mult daca se poate elibera sigur un alt certificat fiscal daca nu ma incadrez sa fac succesiunea in cele 30 de zile cat e el valabil. De platit, nu am plătit nimic acum pt el.