Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua, am o executare silita fapt pentru care am ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua, am o executare silita fapt pentru care am făcut ...

Bună ziua, am o executare silita fapt pentru care am făcut contestație în 15 zile pentru prescripție datoriei, proces încă neterminat, între timp executorul a făcut sechestru pe toate bunurile, inclusiv ulterior prorire pe cont pe toată suma ce avea de recuperat luând toți banii. Întrebarea este dacă pot recupera suma poprita prin întoarcerea executării ținând cont ca KRUK este din afara,? sau șansele sunt minime sau zero Mulțumesc anticipat pentru răspuns
Daca veti castiga contestatia ,veti cere intoarcerea executarii si veti recupera banii.