Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Discriminare?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Discriminare?

Buna seara,
Lucrez intr-o companie unde la salariul se adauga bonusuri in functie de numarul de procese tehnologice cunoscute .
Este normal ca sa fiu fortat sa lucrez pe un proces unde toti colegii sunt platiti extra iar eu nu?
Costin85, utilizator
Nimeni nu poate fi obligat sa munceasca sau sa nu munceasca intr-un anumit loc de munca ori intr-o anumita profesie, oricare ar fi acestea.