Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara,respectuos va rog sa-mi comunicati ce lege ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara,respectuos va rog sa-mi comunicati ce lege a aparut ...

Buna seara,respectuos,va rog sa-mi comunicati,ce lege a aparut privind drepturile de mostenitor al unui fost detinut in lagarele de concentrare din Siberia,perioada 1942-1948 si daca,noi(eu si fratele meu) beneficiem de indemnizatie.
Multumesc.
Mi-am raspuns singura la intrebare,am studiat Legea 130/15.07.2020,care completeaza Decretul de Lege 118/1990.,am perfectat dosarul si l-am depus la AJPIS,pacat ca nu i s-a facut pubicitate acestei legi,sunt,in tara destui urmasi ai prizonierilor de razboi din Rusia