Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.Eu lucrez la o firma de paza si am facut 240 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.Eu lucrez la o firma de paza si am facut 240 de ore ...

Buna ziua.Eu lucrez la o firma de paza si am facut 240 de ore si am luat 1500 de lei si 30o lei pe un card pt cumparat alimente in loc de bonuri.Eu cred ca e cam putin.Cit se plateste ora dupa legeEu cred ca am 8 lei si 60 de bani.
Sporul pt munca suplimentara nu poate fi mai mic de 75% din salariul de baza.