Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Buna ziua, doresc sa inchiriez un apartament in regim ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Buna ziua, doresc sa inchiriez un apartament in regim hotelier ...

Buna ziua, doresc sa inchiriez un apartament in regim hotelier ca persoana fizica. Ce taxe trebuie sa platesc la stat si ce trebuie sa declar la fisc? Multumesc.
Buna ziua.
Gasiti aici informatiile dorite.
[ link extern ]