Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am un frate alcoolic și violent. pus sa vândă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am un frate alcoolic și violent. pus sa vândă tot.Pot părinții ...

Am un frate alcoolic și violent. pus sa vândă tot.Pot părinții mei sa facă act de vanzare la un străin, nici mie și nici alcoolismului ca să salvăm bunurile.Ce act pot face părinții mei ca alcoolicilor sa nu aibă nici un drept.E violent și fura din gospodărie. E vorba de o casă la țară Mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~